Detektyw Jastrzębie-Zdrój

Biuro Detektywistyczne Michał Androsz i Partnerzy zapewnia rzetelną pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem gwarantujemy rzetelność i pełną dyskrecję..

Do kogo kierujemy ofertę?

Ofertę naszego biura detektywistycznego przygotowaliśmy z myślą o osobach prywatnych oraz firmach potrzebujących pomocy specjalisty w zdobyciu informacji. Umiejętności z zakresu kryminalistyki i znajomość policyjnych technik śledczych pozwala nam na dyskretną obserwację osób oraz ustalanie faktów.

Pomagamy weryfikować kontrahentów, wykrywamy przestępstwa gospodarcze, sprawdzamy kandydatów aplikujących do pracy. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie detektywistycznego wywiadu środowiskowego.

POLAKÓW

przyznaje się o zdrad. Pomożemy zerbać niezbędne dowody w sprawie.

FIRM

spośród 1000 największych firm na świecie wg. Forbes korzysta z wywiadu gospodarczego.

PRZEDSIĘBIORSTW

w Polsce stało się w ostatnim czasie ofiarą szpiegostwa przemysłowego.

WZROSTU

liczby popełnianych przestępstw gospodarczych w Polsce w ostatnich latach.

Oferta - detektyw Jastrzębie-Zdrój

Usługi detektywistyczne dla osób indywidualnych

Prywatny detektyw Jastrzębie-Zdrój pomaga rozwiązywać sprawy z zakresu prawa cywilnego, jak również administracyjnego czy karnego. Wśród spraw jakie można zlecić prywatnemu detektywowi znajdują się między innymi:

  • poszukiwanie zaginionych lub ukrywających się osób - badanie sprawy od podstaw, łącznie z wywiadem mającym na celu ustalenie okoliczności zaginięcia osoby, tak aby została odnaleziona możliwie jak najszybciej
  • zdobycie materiałów mogących pomóc w sprawach rozwodowych i majątkowych - dostarczenie dowodów 
  • pomoc w ustalaniu ojcostwa -  pozyskanie materiału DNA
  • weryfikacja pracowników lub kontrahentów - sprawdzenie ich wiarygodności
  • weryfikacja materiału zebranego w sprawach karnych
  • obserwacja osób, wywiad środowiskowy

Wszystkie sprawy są dogłębnie analizowane, tak aby żaden istotny element nie został pominięty. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta może mieć on pewność co do jakości wykonywanej usługi.

Detektyw prywatny Jastrzębie-Zdrój kieruje się w swojej pracy etyką zawodową. Sprawy rozwiązywane są dyskretnie, a zdobyte informacje objęte są tajemnicą. Każda sprawa rozwiązywana jest w możliwie jak najkrótszym czasie. Pozwala to na szybką pomoc klientowi w rozwiązaniu jego problemu. Klient może w łatwy sposób sprawdzać postępy online, bez wychodzenia z domu. Dzięki powierzeniu swojej sprawy prywatnemu detektywowi zyskują państwo możliwość rozwiązania problemu przez doświadczonego profesjonalistę. Detektyw używa najnowszych środków technicznych, tak aby uzyskać niepodważalne dowody. Niejednokrotnie są one pomocne w sądach, jak i podczas prywatnych spraw. Detektyw wie jakie środki zastosować, by móc ustalić wszystkie szczegóły pomagające rozwiązać problem klienta. Niezbędne jest również indywidualne i empatyczne podejście. Pozwala to rozwikłać nawet trudne, wymagające sprawy. Każdy klient to inny przypadek, do którego detektyw podchodzi fachowo i konkretnie. Skorzystanie z usług prywatnego detektywa to inwestycja we własny spokój, możliwość uniknięcia problemów rodzinnych lub finansowych, których może przysporzyć były partner czy nierzetelny kontrahent. Zlecając detektywowi weryfikację materiałów dotyczących spraw karnych klient może mieć pewność co do wiarygodności dowodów. Wszystkie działania prowadzone są legalnie, z pomocą sprawdzonych metod i technik pozwalających na uniknięcie błędów.

Prywatny detektyw Jastrzębie-Zdrój działa na terenie województwa Śląskiego, jednak możliwa jest także współpraca na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

image01

Skontaktuj się

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą skorzystać z naszych usług prosimy o kontakt:


Michał Androsz

+48 796 011 095

kontakt@detektyw-androsz.pl

Zapraszamy do naszego biura w Rybniku.