Detektyw Gliwice

Biuro Detektywistyczne Michał Androsz i Partnerzy zapewnia rzetelną pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem gwarantujemy rzetelność i pełną dyskrecję..

Do kogo kierujemy ofertę?

Ofertę naszego biura detektywistycznego przygotowaliśmy z myślą o osobach prywatnych oraz firmach potrzebujących pomocy specjalisty w zdobyciu informacji. Umiejętności z zakresu kryminalistyki i znajomość policyjnych technik śledczych pozwala nam na dyskretną obserwację osób oraz ustalanie faktów.

Pomagamy weryfikować kontrahentów, wykrywamy przestępstwa gospodarcze, sprawdzamy kandydatów aplikujących do pracy. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie detektywistycznego wywiadu środowiskowego.

POLAKÓW

przyznaje się o zdrad. Pomożemy zerbać niezbędne dowody w sprawie.

FIRM

spośród 1000 największych firm na świecie wg. Forbes korzysta z wywiadu gospodarczego.

PRZEDSIĘBIORSTW

w Polsce stało się w ostatnim czasie ofiarą szpiegostwa przemysłowego.

WZROSTU

liczby popełnianych przestępstw gospodarczych w Polsce w ostatnich latach.

Oferta - detektyw Gliwice

Usługi detektywistyczne dla osób indywidualnych

Jesteś mieszkańcem Gliwic i szukasz profesjonalnego detektywa, który pomaga w znalezieniu odpowiedzi na nurtującą Ciebie kwestię? Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości świadczonych usług, to skorzystaj z naszej oferty detektywistycznej. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży oraz pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu zaufanie nam nigdy nie kończy się fiaskiem.

 

Detektyw Gliwice - Czym się zajmujemy?

 

Spektrum naszych kompetencji jest bardzo szerokie. Na co dzień zajmujemy się przede wszystkim sprawami rozwodowymi oraz majątkowymi, jednak zakres naszej pomocy może być o wiele większy. Detektyw Gliwice swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Dzięki naszej pomocy potwierdzenie zdrady oraz zebranie materiału dowodowego, który może okazać się przydatny podczas rozprawy sądowej, powinno być o wiele prostsze. Wykonujemy nie tylko obserwację osób, ale również przeprowadzamy wywiady środowiskowe czy okazujemy wsparcie w zakresie zabezpieczania materiału genetycznego DNA. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednim profesjonalizmem oraz sumiennością. Dzięki temu świadczone przez nas usługi zawsze stoją na niebywale wysokim poziomie. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, możesz być pewny, że nie odczujesz niechcianego niedosytu. 

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Prywatny detektyw Gliwice to prawdziwy specjalista, który zjadł zęby na swoim fachu. W branży detektywistycznej działamy od bardzo dawna, dzięki czemu mamy spore doświadczenie i wiemy, jak radzić sobie nawet w najtrudniejszych sprawach. Firmom pomagamy przede wszystkim w weryfikowaniu kontrahentów oraz kandydatów na pracowników, a osobom indywidualnym ułatwiamy poznanie prawdy na temat szczerości ich partnera. Co ważne, jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu możemy dopasować się nawet pod szczególnie trudne i karkołomne zlecenia. Naszym głównym przymiotem jest ponadprzeciętna dyskrecja, dzięki której możesz być pewny, że nie zostaniemy zdemaskowani. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro klienta, toteż zaufanie nam powinno być kapitalnym wyborem. 

 

Naszą zaletą jest jednak nie tylko doświadczenie, ale również czas realizacji usługi. W większości przypadków nie potrzebujemy wiele czasu na poznanie prawdy, a zebranie materiału dowodowego wykonujemy w zawrotnie szybkim tempie. Co więcej, gwarantujemy bardzo niskie i przystępne ceny. W efekcie nie musisz wydawać przesadnie dużej gotówki na rozwiązanie nurtującej Ciebie kwestii. Nie zwlekaj i zaufaj nam już dziś, a przekonasz się, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w swoim fachu. 

image01

Skontaktuj się

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą skorzystać z naszych usług prosimy o kontakt:


Michał Androsz

+48 796 011 095

kontakt@detektyw-androsz.pl

Zapraszamy do naszego biura w Rybniku.